Fundacja IMJT Fundacja IMJT
wersja językowa: Fundacja IMJT Fundacja IMJT 
Strona główna  »  Aktualności  »  Jan Paweł II. Posługa myślenia. Charyzma przywództwa Jana Pawła II w ujęciu semantycznym i behawioralnym

Jan Paweł II. Posługa myślenia. Charyzma przywództwa Jana Pawła II w ujęciu semantycznym i behawioralnym

W ramach organizowanego u nas przez Ośrodek Badań nad Myślą Jana Pawła II cyklu "Jan Paweł II. Posługa myślenia" zapraszamy na pierwszy wykład:

"Charyzma przywództwa Jana Pawła II w ujęciu semantycznym i behawioralnym"

tak zapowiada jego autorka – Małgorzata Klimczyk

W czym tkwi tajemnica mocy Jana Pawła II w kształtowaniu wrażliwości na drugiego człowieka i budowy osobistej relacji z Bogiem?
Co spowodowało, że Jego działaniom zawdzięczamy historyczne przemiany na skalę światową oraz lekcję troski o dobro wspólne?
Kim trzeba być? Jak myśleć? Co czynić? - by tworzyć świat, do którego ludzie chcą przynależeć.
O wizjonerstwie myśli, słów i działań Jana Pawła II jako przywódcy, przykładów będzie kilka .

Małgorzata Klimczyk - Executive Coach i Trener Biznesu, Licencjonowany Międzynarodowy Trener Modelu Transforming Communication ™. Jest autorem i inicjatorem wprowadzenia po raz pierwszy na polski rynek, dwóch kierunków studiów podyplomowych - Public Relations (1996) oraz Coaching w Biznesie (2006). W 2010 roku program Coaching w Biznesie ® przekształciła w marką handlową, który od 2017 roku prowadzony jest jako akredytowany kurs zawodowy ICI. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz WSE im. ks. J. Tischnera w Krakowie. Wykładowca wielu uczelni wyższych. Od 20 lat pracuje z kadrą menedżerską w zakresie przywództwa, inteligencji emocjonalnej, myślenia systemowego, zarządzania zmianą i rozwiązywania konfliktów.Polecamy również

Praca nad ludzką nadzieją Wojciech Bonowicz
Od Boga filozofów do obecności Boga Jan Andrzej Kłoczowski OP
Europa po góralsku Łukasz Tischner
Solidarność dziś Antoni Szwed
Fundacja IMJT Fundacja IMJT
Dofinansowano ze środków Programu Archiwistyka Społeczna.
Fundacja IMJT
strony internetowe Webstar & PelcIT