Fundacja IMJT Fundacja IMJT
wersja językowa: Fundacja IMJT Fundacja IMJT 
Strona główna  »  Wspieranie Instytutu

Wspieranie Instytutu

Drodzy Przyjaciele Instytutu!
 

Od niedawna dysponujemy nowym, atrakcyjnym lokalem przy ul. Sławkowskiej. Przestronne wnętrza stwarzają ogromne możliwości dla poszerzenia zakresu działań naszego Instytutu. Mamy wreszcie odpowiednie warunki, by w naszych pomieszczeniach organizować wykłady, konferencje, promocje ale również koncerty czy wernisaże. Otwiera się szansa na jakościową zmianę oferty Instytutu i tylko od wsparcia życzliwych osób zależy, czy tę szansę będziemy mogli wykorzystać. Dlatego gorąco prosimy o wszelką pomoc i zapraszamy wszystkich do wielowymiarowej współpracy.
 
Każdego, kto chciałby współuczestniczyć w nowym otwarciu Instytutu bardzo zachęcamy do zaangażowania się we wspólną pracę. Najpierw, w najbliższych tygodniach, będzie to przygotowanie pomieszczeń przy ul. Sławkowskiej, aby stały się one gościnną i inspirującą przestrzenią – miejscem, w którym od razu po wakacjach będziemy mogli w pełnym zakresie podjąć naszą działalność.
 
Przed nami jest do wykonania szereg prac. W najbliższych miesiącach czeka nas m.in. zdobycie odpowiedniego wyposażenia, prace remontowe i adaptacyjne oraz czynności związane z przeprowadzką pod nowy adres. Każda konkretna deklaracja zaangażowania w te przedsięwzięcia jest mile widziana!
 
Do pomocy w realizacji tych prac potrzebny będzie także stały zespół osób (wolontariuszy), które zechciałyby nas wspomóc w doraźnych zadaniach logistyczno – organizacyjnych (marketing, kontakty z urzędami, przygotowanie biblioteki w nowym lokalu, etc.). Osoby chętne  prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 12 431-13-31 lub tel. kom. +48 661-131-331.
 
Jeśli w te działania nie możecie zaangażować się osobiście, lub przy udziale swojej tudzież zaprzyjaźnionej firmy, bardzo prosimy o wsparcie finansowe, które pomoże nie tylko przeprowadzić prace remontowo-organizacyjne, ale również pozwoli w szerszym zakresie podjąć działalność merytoryczną, zaplanowaną na jesień tego roku.
 
Jeżeli zdecydujecie się na wsparcie naszej działalności, prosimy o zadeklarowanie swojego udziału finansowego wg załączonego wzoru (pobierz) i przesłanie go na adres Instytutu.
 Polecamy również

Praca nad ludzką nadzieją Wojciech Bonowicz
Od Boga filozofów do obecności Boga Jan Andrzej Kłoczowski OP
Europa po góralsku Łukasz Tischner
Solidarność dziś Antoni Szwed
Fundacja IMJT Fundacja IMJT
Dofinansowano ze środków Programu Archiwistyka Społeczna.
Fundacja IMJT
strony internetowe Webstar & PelcIT