Inga Mizdrak “Homososi są wśród nas czy homosos jest w nas? Próba konfrontacji myśli Aleksandra Zinowiewa i Józefa Tischnera o sytuacji człowieka w świecie”

Artykuł został opublikowany w „Roczniki Teologiczne KUL” 2018, nr 65, z. 11, s. 191–203.
STRONA GŁÓWNA / ARTYKUŁY / INGA MIZDRAK “HOMOSOSI SĄ WŚRÓD NAS CZY HOMOSOS JEST W NAS? PRÓBA KONFRONTACJI MYŚLI ALEKSANDRA ZINOWIEWA I JÓZEFA TISCHNERA O SYTUACJI CZŁOWIEKA W ŚWIECIE”

Inga Mizdrak “Homososi są wśród nas czy homosos jest w nas? Próba konfrontacji myśli Aleksandra Zinowiewa i Józefa Tischnera o sytuacji człowieka w świecie”

Artykuł został opublikowany w „Roczniki Teologiczne KUL” 2018, nr 65, z. 11, s. 191–203.https://filozofiawolnosci.org/inga-mizdrak-homososi-sa-wsrod-nas-czy-homosos-jest-w-nas-proba-konfrontacji-mysli-aleksandra-zinowiewa-i-jozefa-tischnera-o-sytuacji-czlowieka-w-swiecie/Informacja o Autorze:dr Inga Mizdrak

Dr Inga Mizdrak, ur w 1977 r w Krakowie, adiunkt w Katedrze Filozofii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Absolwentka Wydziału Filozoficznego Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie) oraz Międzywydziałowego Studium Podyplomowego – kierunek dziennikarstwo. Od 2004 roku związana z Instytutem Myśli Józefa Tischnera w Krakowie oraz członek Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Od 2011 r członek Polskiego Towarzystwa Etycznego. W Instytucie Myśli Józefa Tischnera w latach 2008 – 2010 zorganizowała szkolenia z cyklu „Ewangelia i ekonomia”...


Inne artykuły tego Autora w kategorii: O Tischnerze


Skip to content