Wspieranie instytutu

Drodzy Przyjaciele Instytutu!

Od niedawna dysponujemy nowym, atrakcyjnym lokalem przy ul. Sławkowskiej. Przestronne wnętrza stwarzają ogromne możliwości dla poszerzenia zakresu działań naszego Instytutu. Mamy wreszcie odpowiednie warunki, by w naszych pomieszczeniach organizować wykłady, konferencje, promocje ale również koncerty czy wernisaże. Otwiera się szansa na jakościową zmianę oferty Instytutu i tylko od wsparcia życzliwych osób zależy, czy tę szansę będziemy mogli wykorzystać. Dlatego gorąco prosimy o wszelką pomoc i zapraszamy wszystkich do wielowymiarowej współpracy.
 
Każdego, kto chciałby współuczestniczyć w nowym otwarciu Instytutu bardzo zachęcamy do zaangażowania się we wspólną pracę. Najpierw, w najbliższych tygodniach, będzie to przygotowanie pomieszczeń przy ul. Sławkowskiej, aby stały się one gościnną i inspirującą przestrzenią – miejscem, w którym od razu po wakacjach będziemy mogli w pełnym zakresie podjąć naszą działalność.
 
Przed nami jest do wykonania szereg prac. W najbliższych miesiącach czeka nas m.in. zdobycie odpowiedniego wyposażenia, prace remontowe i adaptacyjne oraz czynności związane z przeprowadzką pod nowy adres. Każda konkretna deklaracja zaangażowania w te przedsięwzięcia jest mile widziana!
 
Do pomocy w realizacji tych prac potrzebny będzie także stały zespół osób (wolontariuszy), które zechciałyby nas wspomóc w doraźnych zadaniach logistyczno – organizacyjnych (marketing, kontakty z urzędami, przygotowanie biblioteki w nowym lokalu, etc.). Osoby chętne  prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 12 431-13-31 lub tel. kom. +48 661-131-331.
 
Jeśli w te działania nie możecie zaangażować się osobiście, lub przy udziale swojej tudzież zaprzyjaźnionej firmy, bardzo prosimy o wsparcie finansowe, które pomoże nie tylko przeprowadzić prace remontowo-organizacyjne, ale również pozwoli w szerszym zakresie podjąć działalność merytoryczną, zaplanowaną na jesień tego roku.
 
Jeżeli zdecydujecie się na wsparcie naszej działalności, prosimy o zadeklarowanie swojego udziału finansowego wg załączonego wzoru (pobierz) i przesłanie go na adres Instytutu.

Skip to content